_MG_2103.JPG

Wspieranie rozwoju, zarówno osobistego jak i zawodowego innych ludzi, jest moim zawodem i pasją od wielu lat. Jestem psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką . Mam ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii i wsparcia psychologicznego dla osób dorosłych. Jestem także trenerem warsztatów i treningów z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w ośrodkach psychoterapii oraz działach personalnych dużych firm w Warszawie.  

Od roku 2015 pracuję w prywatnym gabinecie w Berlinie. Oferuję psychoterapię indywidulaną dla osób dosrosłych.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra (PTIPDiES SI), które należy do Polskiej Rady Psychoterapii.

Jestem także członkinią GwG Gesellschaft für Personzentrierte Psychotherapie und Beratung e.V. Melatengürtel 125a 50825 Köln, które uznało moje kwalifikacje za zgodne z niemieckimi standardami i wymogami do prowadzenia psychoterapii w Niemczech.

Korzystam z regularnej superwizji prowadzonej przez superwizorów certyfikowanych przez European Association for Person-Centred and Experiential Psychotherapy and Counselling (PCE Europe)

Zapraszam na mój profil  https://www.facebook.com/poznajsiebiewberlinie gdzie dzielę się wiedzą i wsparciem.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat mojego wykształcenia potwierdzonego dyplomami i certyfikatami oraz doświadczenia zawodowego:

2018 - European Association for Person-Centred and Experiential Psychotherapy and Counselling (PCE Europe) - otrzymanie certyfikatu Psychotherapist for Person-Centred and Experiential Psychotherapy

2013 - The International Coach Federation, uzyskanie certyfikatu Coach ACC

2010 - Personal Strengths, Wielka Brytania, Certyfikat Trenera Warsztatów z użyciem kwestionariusza SDI (Strength Deployment Inventory)

2002-2006 - Szkoła Psychoterapii przy Ośrodku Intra w Warszawie (Szkoła certfikowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne przygotowująca do wykonywania zawodu psychoterapeuty)

2002 - Polski Instytut Programowania Neurolingwistycznego, Warszawa, uzyskanie Certyfikatu Praktyka NLP

1994-1999 - Uniwersytet Łódzki, mgr Psychologii, 2 specjalizacje: psychologia kliniczna i psychologia zarządzania

Doświadczenie w pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej

od 2015 - Prywatny gabinet psychoterpeutyczny w Berlinie - Praxis an der Spree, Warschauerstrasse 47

  • Psychoterapia indywidualna dorosłych

  • Współpraca ze Stowarzyszeniem Polki w Berlinie w zakresie prowadzenia warsztatów i szkoleń psychologicznych

  • 2017 Założenie Polskiego Gabinetu Psychoterapii w Berlinie zrzeszającego profesjonalnych psychoterapeutów pracujących w języku polskim w Berlinie www.polskigabinetpsychoterapii.eu

2007-2012

  • AXA Insurance (Avanssur SA), Warsaw, HR Department - HR Business Partner

  • The Royal Bank of Scotland (RBS Global Hub Europe – shared service centre), HR Department

    Warsaw - Training Manager

2005-2007 Psychoterapeuta w:

  • Centrum Zdrowia Psychicznego, al. Wilanowska 43 a, Warszawa

  • Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii Psychomedica, ul. Nabielaka, Warszawa

2004-2005 - Poradnia Psychologiczna Centrum Psychoterapii, oddział XIII Dzienny Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Psychiatrycznego na ul. Nowowiejskiej w Warszawie, psychoterapeuta

2003-2004 - Stowarzyszenie Aslan w Warszawie, psycholog