Honorata Moliter

psycholożka, psychoterapeutka, coach ACC, trenerka SDI

+49 157 315 90 209, +48 605 102 125

 

impressum :  Verantwortlich für den Inhalt: Honorata Moliter, Anschrift: Warschauerstraße 47, 10243 Berlin, Kontaktmöglichkeiten: mail@honoratamoliter@com                             

 

 

Honorata Moliter.jpg

Jestem akredytowanym coachem (ACC) i jednocześnie członkiem największej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów – ICF (International Coach Federation). W swojej praktyce coachingowej stosuję modele różnych szkół (np: Coach U, Personal Strength) oraz wykorzystuję gruntowną wiedzę psychologiczną, zdobytą nie tylko na studiach magisterskich (Uniwersytet Łódzki), ale także na 4 letnich studiach podyplomowych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując przez 12 lat w polskich (Agora SA) i międzynarodowych korporacjach (Axa, Abn Amro Bank, The Royal Bank of Scotland) na stanowiskach HR’owych o charakterze doradczym i kierowniczych. Moja praca dotyczyła różnych procesów w obszarze zarządzania personelem i ich bezpośredniego przełożenia na realizację celów biznesowych. Duża część tego doświadczenia dotyczyła prowadzenia procesów rekrutacyjnych na wszystkie poziomy stanowisk, włącznie z pozycjami najwyższego szczebla. Ponadto moja wiedza i pomysły wspierały projekty z zakresu zarządzania talentami, doskonalenia performance managment'u, budowania strategii szkoleniowej i inne inicjatywy z zakresu rozwoju pracowników. Mam także kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii, które zdobyłam na stażach i w pracy w prywatnych ośrodkach. Uprawnienia do tej pracy zdobyłam po ukończeniu 4 letnich podyplomowych studiów z zakresu psychoterapii przy Ośrodku Intra w Warszawie. Moja praca zawsze podlegała superwizji, prowadzonej przez licencjonowanych superwizorów z ww. ośrodka.

Ponadto jestem licencjonowanym facylitatorem narzędzia stworzonego przez firmę Personal Strength - SDI (Strength Deployment Inventory).